Oslava Silvestra a vítání Nového roku na Ukrajině

Už se stalo tradicí, že s lidmi, kteří se podílejí na mých projektech, pro Vás pořádáme na přelomu roků akce na Zakarpatí.

Organizace takových událostí je hodně náročná. Jde o akce, u kterých je pokaždé jiný program, tedy každý rok se musí vše připravit a dohodnout znovu.

Velkým problémem je to, že doba okolo pravoslavných Vánoc a Nového roku je na Zakarpatí tou největší turistickou špičkou. Proto násobně stoupají ceny ubytování i dopravy. Ubytovatelé chtějí hodně napřed nemalé zálohy.

V tom období je také drahá pracovní síla, doprava. Lidé dost pijí, tedy najít náhradu za člověka, který vypadne nebo zklame, nebí snadné.

Při plánování se snažím o originalitu, přestože to výše uvedené problémy úspěšně hatí.

Další zásadu, kterou se snažím dodržet je to, aby akce vyhovovala co nejširšímu okruhu cestovatelů. Aby se líbila těm, kteří mají rádi aktivní odpočinek i peciválům. Proto je většinou možné volit mezi několika programy.

Na tyto akce jezdí dost lidé, kteří už u nás byli, bývá zde proto přátelská, pohodová atmosféra.

Na „Silvestrech“ se podílíme obvykle všichni z našeho týmu, i ti, co obvykle pracuji samostatně. Jako průvodce zde máte možnost poznat toho kdo dělá prohlídky měst, horského vůdce, průvodce černobylskou zónou, řidiče.

Silvestrovské akce děláme spíš pro prestiž, než jako výdělek. Vždy dost riskujeme, protože jde o originální program. Občas něco může nevyjít tak, jak očekáváme, ale pak se to klientům snažíme vynahradit.

Kdo nás znáte, víte, že obvykle děláme akce pro menší skupinky. Silvestr je však akce společenská, proto na ní je potřeba mít víc lidí a to přesto, že organizace takové akce je pro nás náročnější.

Protože na naše Silvestry jezdí víc lidí než bývá u našich akcí obvyklé, snažíme se je na denní program dělit do menších skupin, podle zájmu, což právě víc účastníků umožňuje. K větší koncentraci lidí pak dochází hlavně při večerní zábavě.

Kromě organizovaných akcí v období okolo Nového roku nabízíme i pronájem naší základny v Užhorodu – vily s 18 lůžky a domu v zapadlé horské vesnici v Užanském národním parku.

Program letošní akce je tady: karpatytravel.cz/silvestr-2018/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *