Zakarpatí, Zakarpatská Ukrajina, Podkarpatská Rus - průvodce

Zakarpatí.cz - úvodní strana » Cestopisy rozcestník

Už víte jak budete řešit případné problémy, které Vás mohou na cestě do Karpat překvapit? Chcete abych vám jistil záda? Přečtěte si text asistenční servis.

Cestopisy / rozcestník

Na Zakarpati.cz velmi rád zveřejním Vaše cestopisy po tomto krásném koutu země. Texty mi můžete nabídnout na email uvedený v patičce webu.

Jako projev vděčnosti za poskytnuté texty nabízím možnost umístění odkazů na Vaše stránky, reklamy na Vaše služby, zboží apod. Je možné se dohodnout i na finanční odměně.

Zajímají mě nejen cestopisy s nedávné doby. Naopak, velmi stojím o starší texty, protože čerstvé informace mám, případně mohu lehce zjistit, kdežto do minulosti cestovat neumím. Přitom minimálně mě informace z dob dřívějších zajímají a to nejen z důvodu srovnávání.

Cestopisy Podkarpatská Rus, Zakarpatská Ukrajina, Zakarpatí

Komentáře

Prosím o připomínky k uveřejněnému textu. Pokud jste objevili chybu, nepřesnost nebo můžete podat doplňující informace, přidat vlastní zkušenost nebo zajímavý zážitek pak využijte následující formulář. Máte-li k tématu nějakou pěknou fotografii a souhlasíte-li s její zveřejněním zde na Zakarpatí.cz pak mi jí prosím zašlete na e-mail uvedený v patičce webu. Pro připomínky k provozu webu nebo dotazy přímo nesouvisející s touto konkrétní stránkou je určena samostatná diskuze.

Přidat komentář

Jméno:
E-mail:
Komentář:
Kód:
Zakarpati.cz - kontakt: kontakt: petr@uzhorod.cz