Zpráva k turistickým aktivitám

Po skončení lockdownu se zvedl zájem o návštěvu Zakarpatí. Opět začalo přicházet několik e-mailů s dotazy za den. Je to pochopitelné, v ČR vše zavřeno a pár kilometrů za hranicemi téměř normální život a zábava za relativně málo peněz.


Vystřídalo se tady pár klientů, přijeli známí. Ověřili jsme cestování přes Slovensko i Maďarsko, přechod hranice. Praxe vypadala lépe než když čtete psaná pravidla.


Na základě toho, jsem připravil pěkný program na prodloužené víkendy a chtěl jsem jej vypustit do světa.


Předevčírem ale přišla zpráva, že ČR se rozhodla komplikovat návraty ze zahraničí a můj program je teď špatně uskutečnitelný.
Jedni známí budou muset z Užhorodu odjet o den dřív, aby nemuseli v ČR na testy. Bohužel, nejspíš pár dnů před vstoupením nových nařízení v platnost se zákonitě prodlouží čekačka na hranicích.


Po poradě z člověkem, který má realizovat transport z ČR a ujištění několika klientů, že jsou stále ochotni přijet jsme se rozhodli, že nerezignujeme. Program předělám, přizpůsobím současným podmínkám a spustíme to. První termín bude v následujících dnech.


Můžu ale kdykoliv zorganizovat i pobyt zcela podle vašich představ, nehledě na termíny a mnou připravený program. Ukrajina je otevřená, hospody fungují, v obchodech se prodává, turistické atrakce jsou čekají na návštěvníky, vleky pracují.
Mohu také nabídnout dlouhodobější pobyt. Pokud například pracujete na dálku přes internet a po práci si chcete třeba zajít na pivo nebo poznávat nová místa, zajistím pro vás cestu, ubytování, vyřízení formalit a doprovodný program.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *