Podmínky používání webu, jeho služeb a pravidla členství v klubu Zakarpatí.cz

Informace k Klubu Zakarpatí.cz najdete na zakarpati.cz/klub. Na uvedeném odkazu jsou vypsány výhody členů klubu a případná omezení.

Zde uvádím zásadní pravidla související s registrací, platbou členského poplatku a používáním webu Zakarpatí.cz

Po registraci se můžete přihlásit pod svým uživatelským jménem a heslem na web. V té chvíli se vám mohou začít zobrazovat některé jiné informace a naopak nezobrazovat některé upoutávky na členství nebo některé reklamy. Obsah odpovídající vašemu členství vám ale bude zobrazován až po zaúčtování vaší platby. O zaúčtování platby a zpřístupnění skrytých informací vás budu osobně informovat na e-mail, SMSkou, na Messenger, Viber nebo Telegram. Pokud potřebujete proces zpřístupnění skrytých části webu urychlit, napište mi.

Členství v klubu, registraci na stránkách Zakarpati.cz můžete kdykoliv zrušit. Zaplacené členské příspěvky jsou však vždy nevratné. Zrušením členství nebo registrace na stránkách Zakarpatí.cz nepřicházíte o asistenční servis a přednostní online konzultace na dobu, po kterou byly zaplacené členské příspěvky. Toto však musíte prokázat. Doporučuji proto mne před smazáním registrace informovat a dohodnout si způsob další komunikace, telefonní čísla a messenger k komunikaci. Členství v klubu a smazanou registraci lze po domluvě, v době platnosti členských příspěvků obnovit.

Vyhrazuji si právo do 14 dnů od zaplacení členských příspěvků na první rok neschválit registraci člena klubu nebo jí bez důvodu zrušit. V tom případě vracím bezodkladně zaplacené členské příspěvky.

Na veškeré materiály na webu Zakarpati.cz se vztahují autorská práva. Členové klubu mají právo přístupu k obsahu podle pravidel klubu. Využívat obsah jiným způsobem (například na svých stránkách) je možné pouze po domluvě s správcem webu.

Členové klubu jsou zodpovědni za to, že jejich přístupové údaje k účtům na webu Zakarpati.cz budou používat jen oni osobně. Odpovídají za to, že jejich uživatelská jména a hesla nebudou veřejně přístupné.

Pro podnikatele v cestovním ruchu a zaměstnance pracující v cestovním ruchu (v pozici týkající se Ukrajiny) je přípustné pouze “komerční členství” nebo “Strategické partnerství”. Jiné než “komerční členství” není povolené také pro kohokoliv, kdo plánuje nebo bude využívat informace uvedené na tomto webu k výdělku. To platí nejen pro podnikatele, zaměstnance firem se zájmy v tomto regionu, ale také novináře a spisovatele. Pokud máte zájem o “komerční členství” nebo jiný druh členství pro vás nepřipadá v úvahu, je možné se domluvit na úhradě části poplatku zápočtem za protislužbu.

Údaje o sobě, které poskytnete při registraci člena klubu nebo později budu ukládat a zpracovávat. Uvedené údaje si uložím také do telefonu z důvodu poskytování asistenčního servisu.

Web Zakarpati.cz využívá soubory cookies, které můžeme využívat k personalizaci obsahu a sledování provozu na webu.

Pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete pomoci s výběrem druhu členství, s registrací nebo platbou, neváhejte mne kontaktovat.

Karpaty, Zakarpatí, Zakarpatská Ukrajina, Transkarpatí, Zakarpatská oblast, Podkarpatská Rus