Podpora projektu Zakarpati.cz

Web Zakarpati.cz tvořím jako soukromou aktivitu. Z vlastní kapsy hradím doménu, webhosting a hlavně pobyty v Zakarpatské oblasti, při kterém sbírám podklady pro tyto stránky. Cílem mého snažení je vytvoření nejrozsáhlejšího zdroje informací o Zakarpatí v českém jazyce.

Prosím všechny, které moje aktivita zaujala o podporu.

Pomoci můžete:

 

  • Členstvím v Historicko-turistickém klubu Zakarpatí.cz.
  • Odkaz – máte-li na internetu vlastní stránky pak můžete Zakarpati.cz podpořit zveřejněním odkazu. Kód jsem uvedl v levém sloupci, můžete jej samozřejmě dle Vašeho uvážení upravit. Pokud se na mou stránku rozhodnete odkázat, pak mi o tom můžete dát vědět pomocí e-mailu, rád se Vám odvděčím odkazem na vaši stránku.
  • Doplnění, korekce, texty, vlastní zkušenost – budu vděčný za připomínky k mnou uveřejněným textům. Pokud máte s pobytem vlastní zkušenosti ať už pozitivní nebo negativní, pak je sepište, rád je na webu uveřejním. Připomínkovat můžete pomocí diskuze pod texty nebo pomocí knihy hostů. Vaše poznatky a texty mi můžete posílat také na e-mailovou adresu uvedenou v dolní části webu (v patičce).
  • Fotografie, historické materiály – posílat na e-mail mi můžete také Vaše soudobé i historické fotografie a kopie historických materiálů, převážně mne zajímá období Podkarpatské Rusi. Zájem mám o historické pohlednice, poštovní známky, publikace, dokumenty apod.
  • Finanční pomoc – budu vděčný za jakoukoliv částku zaslanou pomocí paypal ať už přímo nebo s pomocí platební karty. Peníze použiji na krytí nákladů spojených s pobytem na Zakarpatí. Budete-li si to přát, rád Vás uvedu jako sponzora webu.
  • Spolupráce – pokud máte nápad na spolupráci, ozvěte se mi na email uvedený v patičce webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *